Відвідати Анкету користувача Operator Dating 2007   Operator Dating 2007  Дата створення: субота, 28 березня, 2015 - 14:32

Кохання ... закоханість...ТАК ДЕ Ж ПОЧИНАЄТЬСЯ ІСТИННА ЛЮБОВ ?

Назад
Українська
Кохання ... закоханість...ТАК ДЕ Ж ПОЧИНАЄТЬСЯ ІСТИННА ЛЮБОВ ?

Досить часто ми стикаємося з такими поняттями як любов і закоханість.

Багато хто не бачать в них особливої різниці, і часто ці почуття плутаються, іноді завдаючи тим самим біль. Любов і закоханість це два схожих і водночас різних поняття. Далі ми розглянемо обидва ці поняття детальніше, що б надалі мати про них хоч якесь уявлення.
Закоханість - це психоемоційний потяг до людини. Даний стан триває протягом не довгого часу і на відміну від любові не є всеосяжним почуттям, але воно також і не обмежується виключно фізіологічної сферою.
Закоханість - це не зовсім звичайне поєднання емоцій і сексу. І чесно кажучи, не так-то просто

Любов і закоханість має три подібних прояви, такі як близькість, пристрасть і надзвичайні емоції. Насправді ж людина може відчувати пристрасть до іншої людини навіть не люблячи його. Людину може охопити пристрасть і досить сильний сексуальний потяг до іншої людини, якого вона практично не знає. Ласки і поцілунки посилюють залежність від еротичних переживань, до такої міри, що секс стає основою зв'язку. Дані переживання не обов'язково повинні свідчити про справжнє кохання. Сексуальний потяг в свою чергу може супроводжувати як справжнє кохання, так і закоханості.
Що б відповісти на запитання, які почуття ми відчуваємо, коли дійсно любимо, слід розглянути всі фази любові. В основному людина переживає п'ять фаз любові, для того що б зрозуміти як насправді розвивається здатність любити необхідно зрозуміти всі ці п'ять фаз.
Перша фаза кохання - це дитяча фаза. Немовля ще не вміє любити, воно живе в собі. На цій стадії він стурбований тільки отриманням бажаного, він не хвилюється з приводу того, скільки клопоту він доставляє оточуючим. Батьки малюка постійно не висипаються, але це теж його не хвилює. Немовля любить тільки себе.
Друга фаза - фаза батьківської любові. Перша любов дитини, не рахуючи любов до самого себе, спрямована саме до батьків, особливо це проявляється по відношенню до матері. Це цілком нормально, так як саме вона найбільше часу проводить з ним. Тому вона і значить для нього, набагато більше, ніж хто б то не був. В даному періоді дитина любить не тільки себе, але вже навчився любити і своїх батьків.
Третя фаза - фаза доброзичливої любові. По закінченню кількох років дитина освоюється вже поза стінами будинку і отже у нього з'являється інтерес до своїх однолітків, особливо якщо вони одної і тої ж статі. Далі дитина спирається не тільки на думку батьків, а й на думку своїх приятелів. Дитина вже вчиться спілкуванню з такими ж як він, живе в суспільстві і виходить поступово з-під батьківської опіки, вони вже відходять на другий план. Тепер вона уже любить не тільки себе і батьків, але ще і своїх приятелів.
Четверта фаза - фаза юнацького кохання. В юності вже інтерес проявляється і до протилежної статі. Юнаки розуміють, що дівчата гідні пильнішої уваги, і, отже, навпаки. Але в цей час ця любов розглядається ще з позиції немовляти, що це дасть, замість того, що можу дати я.
Саме юнацька фаза любові це час помилок і проб. Дівчатка мріють про прекрасного принца або який-небудь кінозірці, доросліше вони стають більш реалістичними, і вже по-іншому дивляться на протилежну стать. Але в юності все ще розглядають свого партнера зі споживчою боку, що він може їм дати.
На цій фазі любов зароджується з думки про те, що ми отимаємо для себе з цих відносин, а з тієї позиції, що ми привнесемо в ці відносини самі.
П'ята фаза - фаза зрілої любові. На цьому етапі людина все менше і менше віддає перевагу фізичної краси, більш важливими стають психологічні та емоційні чинники. На цій фазі людина більше замислюється про те, яким може бути його внесок у взаємини, а не про те, що він отримає від них. Всі думки в такому випадку переміщуються від своєї персони на свого партнера. У випадку, коли людина дійсно любить свого партнера, безкорисливо, то, звичайно ж, він постарається зробити для свого партнера все, що в його силах. Така ж ситуація відбувається і у коханих, якщо вони люблять, то в такому випадку інтереси їх партнера будуть понад їх власних. Отже, чим більше Ви будете віддавати, тим більше Ви будете отримувати натомість.
Всі ми прекрасно розуміємо, що для того, щоб пройти всі ці фази потрібен час. Тому багато хто вступає в шлюб ще на етапі дитячої любові. Багато хто з нас так і не досягають зрілості на всіх цих етапах. А деякі надто глибоко загрузли в своєму емоційному дитинстві, що взаємини дорослих людей їм практично недоступні.

Для того, щоб визначити в якій фазі знаходяться Ваші стосунки необхідно ретельно проаналізувати нинішні відносини. Досить складно відрізнити юнацьку фазу від зрілої фази істинної любові.
Якщо ж у Вас була закоханість, і Ви стали помічати, як сходить пелена з Ваших очей, і реальність постає у всій своїй постаті, і улюблений виявився зовсім не таким, яким здавався раніше, а по суті то, справжнім його Ви то й не знали . Ваші відносини будувалися на фантазії про ідеал.
В даному випадку залишається лише два виходи: розлучитися, прийнявши рішення, що все це було помилкою, і шукати далі новий об'єкт для закоханості, або ж піти по другому шляху - залишитися з цією людиною і дізнатися його трохи краще, приймати його таким, яким він є . Любити можна навчитися, це досить складно, але стосується обох сторін. Такий шлях дуже складний, хворобливий, але можливо на цьому шляху щастя буде трохи більше, ніж постійно випробовувати нові почуття, біль і розчарування.
По-моєму, людину, яку любиш, відчуваєш всім серцем. Хочеться жити не тільки в своє задоволення, а й для нього. Любов, в принципі, як і закоханість, перетворює людину, робить його кращим, але з закоханістю це проходить, а з істиною любов'ю залишається. Чому справжня любов усвідомлюється в основному на зрілої фазі, просто тому, що люди до цього часу навчилися поважати один одного, поважати відносини, поважати вчинки, цінувати те, що для тебе роблять, давати щось натомість.
Довгих і повноцінних відносин, любові не вийде, якщо використовувати свого партнера зі своєю вигодою, не можна весь час брати, вчіться ставити себе на місце інших, відчувати ті почуття, які Ви змушуєте відчувати свою половинку.

До когось справжня любов приходить раніше до когось пізніше, напевно, це залежить від того, коли ми зустрічаємо свою другу половинку. Закоханість, розчарування необхідні нам для того, щоб ми вчилися любити, щоб не повторювали свої помилки.

КОХАННЯ і ЗАКОХАННІСТЬ..........ці почуття прекрасні, кожне почуття в своєму прояві, і дійсно, скільки би батьки, знайомі не вчили нас, а ми переконуємося, тоді коли самі на собі відчули і радість, і біль, і поразки в любові, та, напевно так ми стаємо дорослими, більш розважливими, більш стриманими і мудрими. Кажуть дурний вчиться на помилках своїх, а мудрий на інших. Я побажаю бути Вам мудрими і можливо ця стаття в чомусь Вам допоможе, пізнати і відрізнити ІСТИННУ ЛЮБОВ від наших мрій. Пам'ятайте, людину змінити ми не можемо, тай не маємо на це морального права, бо кожна людина ІНДИВІДУМ, і кожна людина має право на вибір. Змінитися можемо лише ми самі і тоді зміниться все довкола, ми побачимо де світло, а де тінь, де Істинна Любов, а де наші фантазії. Деколи слово "ні, не цей", "ні, не ця " є кроком вперід до нашого Істиного Кохання. Я виділила Істине Кохання з Великої Букви - бо це саме дороге, саме святе що є в нас - це ЛЮБОВ.

Адміністрація сайту

Оцінок ще немає, будьте перші!