Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
 Посетить эту Анкету   Moderator Dating2007  Дата создания: понедельник, 13 апреля, 2015 - 18:01

Чому згасають стосунки, в чому криється основна проблема

Украинский
Чому згасають стосунки, в чому криється основна проблема id2022336000

У житті будь-якої, навіть найблагополучнішої пари існують небезпечні моменти, коли партнери не можуть зрозуміти один одного і тоді виникає загроза розриву. Хтось називає це кризою стосунків і ділить їх на періоди. Ми ж вкажемо основні причини розриву стосунків більшості пар, які разом вже досить тривалий час, встигли вивчити один одного, і мають сильні взаємні почуття. 
  
1. Зрада. Причин зрад одного з партнерів може бути безліч, ми виділимо лише деякі з них:
- просто випадковий зв'язок;
- помста партнерові за неуважність і нерозуміння, бажання в такий спосіб привернути увагу до себе;
- зрада, як спосіб довести собі, що "моя привабливість така ж, як і була до постійного партнера"
- зрада як спосіб розлучення, нова любов;
- пошук нових вражень.
Зрада коханої людини не лише глибоко ранить, але і супроводжується болісними відчуттями ревнощів, образи, приниження. Пробачити зраду здатні дуже небагато людей, але забути таке не здатен ніхто.

2. Незнання себе і, як наслідок, незнання партнера. Римський філософ Боецій говорив: "Незнання себе є частина природи будь-якої живої істоти, окрім людини; для людини незнання себе є гріхом". 

Є люди, які навмисне уникають процесу пізнання власної душі, своїх достоїнств і недоліків, оскільки це - досить болісний процес. 

Людина, яка не знає себе - не має ясного уявлення про власний внутрішній світ, і, як наслідок, не може контактувати з внутрішнім світом іншої людини, оскільки живе в ілюзії. Незнання себе - основна проблема довічних одинаків.

3. Невідповідність життєвих цілей. Це найважливіший чинник, який повинен враховуватися чи не в першу чергу при будові серйозних стосунків. Несхожість життєвих ідеологій веде до відмінності принципів, поведінки, інтересів і потреб. 

Партнери рано чи пізно розуміють, що їх пара несумісна і стосунки часто стають ворожими. Єдиним порятунком для цих стосунків може бути тільки повне зречення своїх світоглядних установок однією з люблячих людей. 

4. Утиски свободи. Є тип людей, які можуть існувати тільки під гіперопікою близької людини. Але більшість людей негативно реагують на спроби партнера контролювати його в усьому, стежити за кожним кроком, невідступно слідкувати за ним. 

Спочатку це може розважати, навіть викликати гордість "Він (а) так про мене піклується, значить, любить сильно!". З часом переслідування і стократні дзвінки з питаннями "Ти де?", "Ти з ким?", "Що ви там робите?" починають страшно дратувати навіть найтерплячішу людину, після чого йдуть бурхливі з'ясування стосунків, взаємне нерозуміння, ревнощі і розрив стосунків. 

Слід зауважити, що кожен за своєю природою трохи власник, але якщо не контролювати свої прагнення, то можна назавжди втратити справжню любов. 

5. Невідповідність характерів. Всі люди різні і деколи трапляється так, що, полюбивши один одного, люди лише з часом розуміють, що у них повна невідповідність характерів і/або темпераментів. 

Можна сказати лише одне: якщо любов справжня, то цей чинник можна здолати лише важкою роботою над собою: навчиться бути терплячішим до звичок партнера, навчитися розуміти, якщо виникає проблема - сідати і мирно обговорювати зі своєю половинкою побоювання і тривоги. 

6. Відстань. На жаль, обставини інколи складаються таким чином, що партнерові необхідно виїхати на довгий термін в інше місто, країну, а то і на інший континент. Не всяке кохання може витримати випробування кілометрами. Річ у тому, що потрапляючи в інше середовище, людина змінюється: у неї розширюється світогляд, вона знайомиться з новими людьми, приходить на іншу роботу. 

При цьому його партнер не завжди в змозі відстежити і звикнути до змін в його характері і звичках. І коли після, наприклад, півроку вони знову зустрічаються, то виявляється, що вони - зовсім різні люди один для одного. 

Є другий варіант розвитку подій: один з партнерів втомлюється від розлуки, від неможливості бачити коханого (-у), у нього виникає відчуття, що життя проходить мимо нього і, як наслідок, починає нові стосунки. 

7. Втома в взаєминах. Найперший ранній період її очевидного прояву - років два після початку спільного життя. І чим довше люди живуть разом, тим сильнішими стають напливи цієї втоми. 

Втома виникає тому, що партнери досконало знають звички і характери один одного, але повністю звикнути і прийняти їх ще не встигли. Виникає невдоволення, що поступово накопичується, і роздратування, яке з часом проривається і руйнує стосунки. 

Уникнути емоційної втоми від партнера неможливо, і впоратися з цією проблемою можна лише за сильного бажання з обох боків.

Як можна відмітити, небезпечних моментів, що загрожують стосункам двох людей, які люблять один одного, не так вже і мало. Але часто можна уникнути небезпеки, або нейтралізувати негативні фактори таким чином, що складні ситуації лише послужать засобом зміцнення вашої любові. 

Для цього можна піти за консультацією до психолога, який може допомогти в багатьох складних ситуаціях, вчитися розуміти і співчувати, тобто проводити важку, але таку необхідну роботу над собою і своїми почуттями. 
Або просто спробуйте чесно поговорити зі своєю половинкою.
 
Кохання вам! kiss

Адміністрація сайту

Оценка: 5 (голосов 3)
Назад